7gün / 24 saat  0850 333 0374  iletişime geçebilirsiniz.

 

          Sürücü Tamiri:

             Siemens, Lenze, Antek, ABB, Control Techniques, Fuji, Mazak, Riello, Bosch, Baumüller, Dial, Heidenhain, Lust, Telemecanique, Toshiba, Sew Eurodrive, Baldor ve KEB marka sürücüleriniz 6 ay garantili teknik servisimizde tamirleri 24 saat süre içerisinde hazır hale getirilir. Daha Fazla bilgi alabilmek için iletişime geçiniz.

 

            Servo Ve Oransal
             Valf Tamiri:

            Servo valf tamiri, Oransal valf tamiri , pilot valf, valf kontrol kartları tamiri bakımı ve testi ile ilgili sizlere servis sağlamaktayız. Valfleri 300 bara kadar test edilerek yaklaşık 1 saat test edildikten sonra sizlere gönderilir. Daha Fazla bilgi alabilmek için iletişime geçiniz.

 

      Servo Sürücü Tamiri:

     ABB, Siemens, Fanuc, Panasonic, Yaskawa, B&R, Emerson, Lenze, Baumuller, Gefran, Baldor, Rexroth, Keb, Parker, Omron, TDE MACNO, Heidenhain, LS ve Sew servo sürücülerin tamirini 6ay Garantili sekilde yapilmaktadir. Daha fazla bilgi alabilmek iletişime geçiniz.

 

            Enkoder Tamiri:

             Siemens,  Antek , Mazak, Riello, Bosch, Baumüller, Dial, Heidenhain, Lust, Toshiba, Sew Eurodrive, marka enkoderleriniz onarımı marka ayrımı yapılmaksınızın 6 ay garantili şekilde teknik servisimizde onarılmaktadır. Tamir işlevi 24 saat süre içerisinde hazır hale getirilir. Daha Fazla bilgi alabilmek için iletişime geçiniz.

 

      PLC ve HMİ Tamiri:

ABB, Siemens, Fanuc, Panasonic, Yaskawa, B&R, Emerson, Lenze, Baumuller, Gefran, Baldor, Rexroth, Keb, Parker, Omron, TDE MACNO, Heidenhain, LS ve Sew plc-hmi  onarımı marka ayrımı yapılmaksınızın 6 ay garantili şekilde teknik servisimizde onarılmaktadır. Tamir işlevi 24 saat süre içerisinde hazır hale getirilir. Daha Fazla bilgi alabilmek için iletişime geçiniz..

 

      Endüstriyel Pc Tamiri:

     ABB, Siemens, Fanuc,  Yaskawa, B&R, Emerson, Lenze, Baumuller,  Baldor, Rexroth, Keb, Parker, Omron, TDE MACNO, Heidenhain, LS ve Sew endüstriyel pcleri  onarımı marka ayrımı yapılmaksınızın 6 ay garantili şekilde teknik servisimizde onarılmaktadır. Tamir işlevi 24 saat süre içerisinde hazır hale getirilir. Daha Fazla bilgi alabilmek için iletişime geçiniz.

 

        Güç Kaynağı Tamiri:

             Siemens, Meanwell , Antek, ABB, Control Techniques, Fuji, Mazak, Riello, Bosch, Baumüller, Dial, Heidenhain, Lust, Telemecanique, Toshiba, Sew Eurodrive, Baldor  marka güç kaynakları onarımı marka ayrımı yapılmaksınızın 6 ay garantili şekilde teknik servisimizde onarılmaktadır. Tamir işlevi 24 saat süre içerisinde hazır hale getirilir. Daha Fazla bilgi alabilmek için iletişime geçiniz.

 

              UPS Tamiri:

         Siemens,Emerson, tunçmatik ,makelsan endüstriyel ups onarımı marka ayrımı yapılmaksınızın 6 ay garantili şekilde teknik servisimizde onarılmaktadır. Tamir işlevi 24 saat süre içerisinde hazır hale getirilir. Daha Fazla bilgi alabilmek için iletişime geçiniz.

 

 

 

    Elektronik Kart Tamiri:

     ABB, Siemens, Fanuc, Panasonic, Yaskawa, B&R, Emerson, Lenze, Baumuller, Gefran, Baldor, Rexroth, Keb, Parker, Omron, TDE MACNO, Heidenhain, LS ve Sew servo kartlarının  onarımı marka ayrımı yapılmaksınızın 6 ay garantili şekilde teknik servisimizde onarılmaktadır. Tamir işlevi 24 saat süre içerisinde hazır hale getirilir. Daha Fazla bilgi alabilmek için iletişime geçiniz.

 

  Medikal Cihaz Tamiri:

            Medikal cihazların elektronik kartlarının onarımı marka ayrımı yapılmaksınızın 6 ay garantili şekilde teknik servisimizde onarılmaktadır. Tamir işlevi 24 saat süre içerisinde hazır hale getirilir. Daha Fazla bilgi alabilmek için iletişime geçiniz.

 

        Softstarter Tamiri:

Siemens, Lenze, Antek, ABB, Control Techniques, Fuji, Mazak, Riello, Bosch, Baumüller, Dial, Heidenhain, Lust, Telemecanique, Toshiba, Sew Eurodrive, Baldor ve KEB marka yumuşakyolvericileri        onarımı marka ayrımı yapılmaksınızın 6 ay garantili şekilde teknik servisimizde onarılmaktadır. Tamir işlevi 24 saat süre içerisinde hazır hale getirilir. Daha Fazla bilgi alabilmek için iletişime geçiniz.

 

      RF KumandaTamiri:

     RF kumanda pano tamiri Vinç, beton pompası kumandası  onarımı marka ayrımı yapılmaksınızın 6 ay garantili şekilde teknik servisimizde onarılmaktadır. Tamir işlevi 24 saat süre içerisinde hazır hale getirilir. Daha Fazla bilgi alabilmek için iletişime geçiniz.

 

Lazer Güç Kaynağı Tamiri:

             Ruffin, İPG, CO2 lazer unitelerin güç kaynakaları  onarımı marka ayrımı yapılmaksınızın 6 ay garantili şekilde teknik servisimizde onarılmaktadır. Tamir işlevi 24 saat süre içerisinde hazır hale getirilir. Daha Fazla bilgi alabilmek için iletişime geçiniz.

 

      Redresör Tamiri:

       Redresör onarımı marka ayrımı yapılmaksınızın 6 ay garantili şekilde teknik servisimizde onarılmaktadır. Tamir işlevi 24 saat süre içerisinde hazır hale getirilir. Daha Fazla bilgi alabilmek için iletişime geçiniz.

 

    Mikser ve Anfi Tamiri:

  Anfi ve mikser onarımı marka ayrımı yapılmaksınızın 6 ay garantili şekilde teknik servisimizde onarılmaktadır. Tamir işlevi 24 saat süre içerisinde hazır hale getirilir. Daha Fazla bilgi alabilmek için iletişime geçiniz.

 

  İş Makinası Beyin Tamiri:

             Cat, volvo, kamotsu ECU onarımı marka ayrımı yapılmaksınızın 6 ay garantili şekilde teknik servisimizde onarılmaktadır. Tamir işlevi 24 saat süre içerisinde hazır hale getirilir. Daha Fazla bilgi alabilmek için iletişime geçiniz.

 

              Gösterge Tamiri:

            Servo valf tamiri, Oransal valf tamiri , pilot valf, valf kontrol kartları tamiri bakımı ve testi ile ilgili sizlere servis sağlamaktayız. Valfleri 300 bara kadar test edilerek yaklaşık 1 saat test edildikten sonra sizlere gönderilir. Daha Fazla bilgi alabilmek için tıklayınız.

 

 
    DC Motor Sürücü Tamiri:

     ABB, Siemens, Fanuc, Panasonic, Yaskawa, B&R, Emerson, Lenze, Baumuller, Gefran, Baldor, Rexroth, Keb, Parker, Omron, TDE MACNO, Heidenhain, LS ve Sew dc sürücüler onarımı   6 ay garantili şekilde teknik servisimizde onarılmaktadır. Tamir işlemi 24 saat süre içerisinde hazır hale getirilir. Daha Fazla bilgi alabilmek için iletişime geçiniz.

Çalışmalarımızdan

  • All
  • App
  • Card
  • Web

DC sürücü

TDE Macno

Resolver

Rİgol

Cat İş Makinesi

beyin tamiri

ABB acs800 tamiri

ac sürücü

Mitsubishi Sürücü tamiri

Servo sürücü tamiri

Tde Macno Servisi

Ext. Field Servisi

Kart tamiri

valf kartı

Ekibimiz

Erman GÖGEN

Elektronik Mühendisİ 
Yönetici

Yunus DENİZ

AR-GE Mühendisi

Muhammed KILIÇ

Elektronik Teknikeri

Samet DEMİRKOL


Elektronik Mühendisi

Aleyna DALKIRAN


Muhasebe

İsmail Civgaz


Elektronik Mühendisi

Bekir SINMAZ


Elektrik-Elektronik Mühendisi

Referanslarımız

İletişim

Adresimiz:
İOSB Keresteciler Sanayi Sitesi  6B Blok Kat:4 No:4 İkitelli Başakşehir /  istanbul - Türkiye    PK:34490

E-Mail :

      info@esielektronik.com
   servis@esielektronik.com

Müşteri Hizmetleri :

      Çağrı Merkezi  +90 850 333 0 374 
      Mobil  Telefon  +90 554 923 33 33

Your message has been sent. Thank you!