Industrial Services
Call Center:
+90 850 333 0 374

About Us Our Services

Hakkımızda

 

      Mutlu müşteri mutlu iş kavramını benimseyen firmamız 2010 yılında kurulduğundan itibaren endüstriyel birçok ürünün bakım-onarım ve yazılım konularında müşterilerin en temel ihtiyaçlarını, kaliteli iş güvenliği ve titizliği esas alıp uzman mühendis ekibiyle hizmet etmeyi amaçlamıştır.

       Endüstriyel alanda kendini yenilemeyi ve çözüm odaklı kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerin ilk tercihi olmayı benimsemiş, güven veren hizmet anlayışı ile sektörün öncü firması olmayı hedeflemiştir.

      Projeler, kart tasarımı , kart tamiri, sürücü  tamiri , enkoder tamiri, SMPS (güç kaynağı) tamiri, iş makina beyni tamiri,  aküşarj tamiri,  PLC tamiri ups tamiri,  CNC torna tezgah tamiri, invertör tamiri, regülatör tamiri ve bir çok endüstriyel alanda firmamız sizlere hizmet vermektedir. İstanbul içi cihazlarınızı sizden teknik arkadaşkarımız gelerek alabilir.

        Talebiniz doğrultusunda; Uzman teknik ekibimiz cihazlarınız için yerinde hizmet verebilir veya şehir içi arızalı cihazlarınızın merkezimize getirilmesi sağlanabilir. Şehir dışı müşterilerimiz için anlaşmalı kargo firmamız aracılığıyla cihazlarınızı bize ulaştırabilirsiniz.

Neden Esi elektronik ?

Esi Elektronik bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımız en az 5 yıl Tecrübeli
En uygun Fiyat Garantisi
7 / 24 hizmet anlayışı
Hizmetlerimize 6 ay Garanti vermekteyiz.
%100 müşteri memnuniyeti  Zaman kaybı yaşatmıyoruz. İstanbul İçi cihazlarınızı isteğiniz dorultusunda biz gelip alıyoruz
Kredi Kartı ile Taksitli Ödeme imkanı

Çalışma Sistemimiz

Öncelikle cihaz bize kargo , servis araçlarımızın tarafından sizden alarak yada sizin ofisimize getirmeniz ile başlar. Cihaz teknik Servismize ulaştıktan sonra 1-2 saat içerisinde tamiri olabilir yada olmaz diye sizin isteğiniz üzere sözlü yada yazılı olarak geri dönüş yapılır. Teklifi onaylayıp bize geri dönüş yaptıktan sonra cihazınız teklifte belirtilen gün içeririsinde hazırlanır. 6 Ay garantili bir şekilde size kargolanır. Teknik servisimizde bulunan cihazlarınızın durumunu online takip edebilirsiniz. Teslim formunda bulunan kare kodu okutarak, cihazınızın son durumunu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Bununla birlikte her aşama da e-mail adresinize otomatik bilgilendirme yapılmaktadır.  Detaylı bilgi alabilmeniz için bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.

Our Services

Sürücü Tamiri

Servisimizde yazılım desteği, parametre ayarları, parametre yedeklenmesi, periyodik bakımı, igbt değişimi, gate sürme devre onarımı, kozmatik temizlik , smps onarımı, İ/O kart onarımı, haberleşme port onarımı ,fan değişimi, radyatör temizliği yapılmaktadır.

Otomasyon Servisi

Talebinize göre gemi panosu, makine pano tasarımı mühendis arkadaşlarımız tarafından çizilerek yapılmaktadır.Her şartta çalışabilcek size özel ve 1 yıl garantili ve devamında servis hizmeti ile sizlere otomasyon da çalışma arkadaşlarımızla yardıma hazırız.

PLC & HMİ Tamiri

İ/O port onarımı, analog input onarımı, analog output onarımı,  Smps tamiri, Haberleşme port onarımı, program yedekleme, yazılım desteği, ekran değişimi, dokunmatik değişimi servimizde yapılmaktadır.

Ar-ge Tasarım

Elektronik Kart tasarımı, pcb kopyalama, talep ettğiniz size özel kart tasarımı ve picli uygulamalar proje olarak hazırlanır. Üretimini yaptığımız projeler ve Pcb kartlar
1 yıl garantimiz altındadır.

Valf tamiri

Servo valf tamiri, oransal valf tamiri, pilot valf tamiri yapılmaktadır. Mekanik arızaların giderilmesi ve yüksek basınç testi yapmaktayiz.

Yerinde servis

Bİr çok çeşit makine  ve otomasyon yazılları ile ilgili sağ servimiz bulunmaktadir. Tecrübeli mühendis kadrosu ile destek vermekteyiz.

Our Work

  • All
  • App
  • Card
  • Web

App 1

App

Web 3

Web

App 2

App

Card 2

Card

Web 2

Web

App 3

App

Card 1

Card

Card 3

Card

Web 1

Web

Our Team

Erman GÖGEN

Owner Electronic Engineer 

Yunus DENİZ

AR-GE Engineer

Muhammed KILIÇ

Electronic technician

Samet DEMİRKOL


Electronic Engineer

Aleyna DALKIRAN


Accounting

İsmail Civgaz


Electronic Engineer

Bekir SINMAZ

Electric-Electronic
technician

Referanslarımız

Contact

Address:
İOSB Keresteciler Sanayi Sitesi
6B Blok Kat:4 No:4 İkitelli Başakşehir/istanbul - Turkey

E-Mail : info@esielektronik.com

Call Center:
0 850 333 0 374

Your message has been sent. Thank you!