Industrial Services Call Center:
+90 850 333 0 374

За нас Услуги

За нас

 

        Sektörün seçkin firmalarında çalışmış ekip kadrosu ile sizlere hizmet vermeye başladık. Endüstüriyel alanda tecrübeleri ile müşterilerimize %100 memnuniyet verme sözü vererek hizmet veriyoruz.
         Projeler, kart tasarımı , kart tamiri, sürücü  tamiri , enkoder tamiri, SMPS (güç kaynağı) tamiri, iş makina beyni tamiri,  aküşarj tamiri,  PLC tamiri ups tamiri,  CNC torna tezgah tamiri, invertör tamiri, regülatör tamiri ve bir çok endüstriyel alanda firmamız sizlere hizmet vermektedir. İstanbul içi cihazlarınızı sizden teknik arkadaşkarımız gelerek alabilir.
            İstanbul dışı müşterilerimiz arızalı cihazlarınızı bize ücretsiz olarak yurt içi kargo ile gönderebiliriz.İsteğiniz üzere cihazınızın yerinde teknik servis vermekteyiz.   bunun için bizimle irtibata geçiniz.

Neden Esi elektronik ?

Esi Elektronik bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımız en az 5 yıl Tecrübeli
En uygun Fiyat Garantisi
7 / 24 hizmet anlayışı
Hizmetlerimize 6 ay Garanti vermekteyiz.
%100 müşteri memnuniyeti  Zaman kaybı yaşatmıyoruz. İstanbul İçi cihazlarınızı isteğiniz dorultusunda biz gelip alıyoruz
Kredi Kartı ile Taksitli Ödeme imkanı

Çalışma Sistemimiz

Öncelikle cihaz bize kargo , servis araçlarımızın tarafından sizden alarak yada sizin ofisimize getirmeniz ile başlar. Cihaz teknik Servismize ulaştıktan sonra 1-2 saat içerisinde tamiri olabilir yada olmaz diye sizin isteğiniz üzere sözlü yada yazılı olarak geri dönüş yapılır. Teklifi onaylayıp bize geri dönüş yaptıktan sonra cihazınız teklifte belirtilen gün içeririsinde hazırlanır. 6 Ay garantili bir şekilde size kargolanır. Detaylı bilgi alabilmeniz için bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.

Услуги

Sürücü Tamiri

Servisimizde yazılım desteği, parametre ayarları, parametre yedeklenmesi, periyodik bakımı, igbt değişimi, gate sürme devre onarımı, kozmatik temizlik , smps onarımı, İ/O kart onarımı, haberleşme port onarımı ,fan değişimi, radyatör temizliği yapılmaktadır.

Otomasyon Servisi

Talebinize göre gemi panosu, makine pano tasarımı mühendis arkadaşlarımız tarafından çizilerek yapılmaktadır.Her şartta çalışabilcek size özel ve 1 yıl garantili ve devamında servis hizmeti ile sizlere otomasyon da çalışma arkadaşlarımızla yardıma hazırız.

PLC & HMİ Tamiri

İ/O port onarımı, analog input onarımı, analog output onarımı,  Smps tamiri, Haberleşme port onarımı, program yedekleme, yazılım desteği, ekran değişimi, dokunmatik değişimi servimizde yapılmaktadır.

Ar-ge Tasarım

Elektronik Kart tasarımı, pcb kopyalama, talep ettğiniz size özel kart tasarımı ve picli uygulamalar proje olarak hazırlanır. Üretimini yaptığımız projeler ve Pcb kartlar
1 yıl garantimiz altındadır.

Valf tamiri

Servo valf tamiri, oransal valf tamiri, pilot valf tamiri yapılmaktadır. Mekanik arızaların giderilmesi ve yüksek basınç testi yapmaktayiz.

Yerinde servis

Bİr çok çeşit makine  ve otomasyon yazılları ile ilgili sağ servimiz bulunmaktadir. Tecrübeli mühendis kadrosu ile destek vermekteyiz.

Галерия

  • All
  • App
  • Card
  • Web

App 1

App

Web 3

Web

App 2

App

Card 2

Card

Web 2

Web

App 3

App

Card 1

Card

Card 3

Card

Web 1

Web

Екип

Erman GÖGEN

Elektronik Mühendisİ 
Yönetici

Yunus DENİZ

AR-GE Mühendisi

Muhammed KILIÇ

Elektronik Teknikeri

Samet DEMİRKOL


Elektronik Mühendisi

Aleyna DALKIRAN


Muhasebe

İsmail Civgaz


Elektronik Mühendisi

Bekir SINMAZ

Elektrik-Elektronik
Teknikeri

Referanslarımız

Контакти

İOSB Keresteciler Sanayi Sitesi 6B Blok Kat:4 No:4 İkitelli Başakşehir/istanbul - Türkiye

info@esielektronik.com

Call Center:
0 850 333 0 374

Your message has been sent. Thank you!